Zpět na aktivity školy za školní rok 2017/2018

Aktivity školy v lednu 2017/2018

OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY V NĚMECKÉM JAZYCE

13.2.2018 a 14.2.2018 se uskutečnila okresní kola olympiády v německém jazyce kategorie II.B a III.A.

Z naší školy se účastnili: Tomáš Hrdina, Matěj Sulík, Michal Enders, Matěj Hanuš, Tereza Iblová a Lukáš Trykar.

kategorii II.B obsadili naši žáci první tři místa a v kategorii III.A Matěj Hanuš místo třetí. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Matěji Sulíkovi přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Jindřiška Víznerová

MĚSTSKÝ PŘEBOR V PŘEHAZOVANÉ

Dne 15.2. 2018 se konal městský přebor v přehazované, kterého se zúčastnilo i družstvo našeho gymnázia.

Naší školu reprezentovala děvčata z primy a sekundy a to v následujícím složení: Barochová Petra, Voráčková Barbora, Štrosová Nela, Benešová Hana, Hermanová Tereza, Tycová Šárka, Pletichová Karolína, Sklenková Adéla, Pecuchová Simona.

Naše děvčata obsadila pěkné 2. místo, za což jim patří velké poděkování.

Mgr. Dagmar Vlčková

městský přebor v přehazované