Zpět na aktivity školy aktuálního školního roku

Aktivity školy v září 2020/2021

STK – kola 2020

V týdnu od 14.-18.9.2020 se uskutečnil cyklistický kurz pro 3. ročník a septimu. Akce probíhala v campu Borný u Máchova jezera. Náplní tohoto kurzu byla cyklistika, míčové hry, orientační běh a všemi obávaný triatlon.

Jízdu na kole si oblíbíte nejen při výletech na hrad Bezděz a zámek Housku, ale i při kratší vyjížďce na staré sovětské letiště nebo do blízkých Doks. Ani tempa jízdy se nemusíte obávat, jelikož se dle svého uvážení zařadíte se do výkonnostní skupiny a v případě potřeby budete přeřazen.

Příroda v okolí Máchova jezera Vás jen vybízí k další vyjížďce. My jsme se díky vydařenému počasí mohli dokonce koupat v jezeře. Ubytování bylo tento rok o něco luxusnější, než bývá a jídlo bylo vynikající, takže jsme byli nadmíru spokojeni.

Já osobně jsem zažila mnoho legrace a získala nové zážitky a zkušenosti. Myslím si, že bychom měli podnikat častěji, jelikož umí skvěle stmelit kolektiv.

Závěrem bych chtěla poděkovat vedení tohoto kurzu, že to s námi zvládli a byli ochotni nám s čímkoli pomoci.

Karolína Petriková 3.R

STK – kola 2020