Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (první týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Blail Ota

               

..

..

     

Honsová Zuzana

               

..

..

     

Hronková Ľudmila

               

..

..

     

Klímová Veronika

 

Krup

Krup

Gra

-

               

Koníčková Andrea

 

-

Víz

Pru

-

-

..

..

..

       

Raganová Jaroslava

..

..

-

-

Bla

-

-

           

Reiningerová Anna

               

..

       

Slabyhoudová Jana

-

-

-

Krup

-

Gra

-

-

-

       

Vlčková Dagmar

..

-

Víz

Pru

Kaf

-

..

-

-

-

     

Vysopalová Halina

 

..

-

-

Rei

Haf

..

-

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Hafnerová Stanislava

před 4., 5., 6. hodinou dohled 1.patro

 

Kubínová Jana

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1R

1.hod

ANJ

ANJ3

(20)

spojí

Krupková Jana

(Kli)

 

5.hod

INF

INF2

(23)

spojí

Grafnetrová Iva

(Sla)

 

5.hod

INF

INF1

(23)

změna

Grafnetrová Iva

 
 

8.hod

FEU

FEU

 

odpadá

 

(Vys)

2R

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Bla)

 

9.hod

BIO

   

odpadá

 

(Bla)

3R

1.hod

MAS

MAS

 

odpadá

 

(Vys)

 

8.hod

AJS

AJS2

 

odpadá

 

(Hro)

 

9.hod

AJS

AJS2

 

odpadá

 

(Hro)

4R

0.hod

FIS

FIS

 

odpadá

 

(Rag)

 

1.hod

FIS

FIS

 

odpadá

 

(Rag)

 

2.hod

CHS

CHS

(48)

supluje

Víznerová Jindřiška

(Kon)

 

2.hod

CHS

GES

(48)

spojí

Víznerová Jindřiška

(Vlč)

 

3.hod

CHS

CHS

(14)

supluje

Průchová Eva

(Kon)

 

3.hod

CHS

GES

(14)

spojí

Průchová Eva

(Vlč)

 

8.hod

DES

DES

 

odpadá

 

(Hon)

 

9.hod

DES

DES

 

odpadá

 

(Hon)

PRI

3.hod

ANJ

ANJ1

(34)

změna

Krupková Jana

 
 

3.hod

ANJ

INF2

(34)

spojí

Krupková Jana

(Sla)

SEK

2.hod

ANJ

AJ1

(32)

změna

Krupková Jana

 
 

2.hod

ANJ

AJ2

(32)

spojí

Krupková Jana

(Kli)

 

4.hod

CHE

 

(14)

supluje

Reiningerová Anna

(Vys)

 

6.hod

BIO

IN2

 

odpadá

 

(Kon)

 

7.hod

BIO

IN1

 

odpadá

 

(Kon)

KVI

0.hod

TH

   

odpadá

 

(Vlč)

 

1.hod

ANJ

ANJ3

(20)

spojí

Krupková Jana

(Kli)

 

4.hod

FYZ

 

(31)

supluje

Blail Ota

(Rag)

 

6.hod

GEO

   

odpadá

 

(Vlč)

 

8.hod

CHE

   

odpadá

 

(Rei)

SXT

5.hod

ZSV

 

(31)

supluje

Hafnerová Stanislava

(Vys)

 

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Kon)

SPT

1.hod

MAS

MAS

 

odpadá

 

(Vys)

 

4.hod

ZSV

 

(48)

supluje

Kafková Lenka

(Vlč)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Vys)

 

8.hod

AJS

AJS2

 

odpadá

 

(Hro)

 

9.hod

AJS

AJS2

 

odpadá

 

(Hro)

OKT

0.hod

FIS

FIS

 

odpadá

 

(Rag)

 

1.hod

FIS

FIS

 

odpadá

 

(Rag)

 

2.hod

CHS

CHS

(48)

supluje

Víznerová Jindřiška

(Kon)

 

2.hod

CHS

GES

(48)

spojí

Víznerová Jindřiška

(Vlč)

 

3.hod

CHS

CHS

(14)

supluje

Průchová Eva

(Kon)

 

3.hod

CHS

GES

(14)

spojí

Průchová Eva

(Vlč)

 

8.hod

DES

DES

 

odpadá

 

(Hon)

 

9.hod

DES

DES

 

odpadá

 

(Hon)

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020 (první týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Blail Ota

               

..

       

Kafková Lenka

               

..

..

     

Kuffová Kamila

-

..

Bla

Pru

-

Krup

-

-

-

       

Raganová Jaroslava

 

-

Kon

-

Bla

-

..

           

Slabyhoudová Jana

..

Chm

-

Hro

-

-

Chm

-

..

..

     

Vlčková Dagmar

 

..

Bro

-

Krup

Zim

Kon

..

..

-

     

Změny v rozvrzích tříd:

1R

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Rag)

3R

8.hod

INF

   

odpadá

 

(Sla)

 

9.hod

INF

   

odpadá

 

(Sla)

4R

4.hod

MAT

 

(31)

supluje

Blail Ota

(Rag)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

PRI

5.hod

MAT

Chl

(34)

supluje

Zimmermannová Alena

(Vlč)

 

6.hod

BIO

Chl

(14)

supluje

Koníčková Andrea

(Vlč)

SEK

5.hod

MAT

Chl

(34)

supluje

Zimmermannová Alena

(Vlč)

 

6.hod

BIO

Chl

(14)

supluje

Koníčková Andrea

(Vlč)

TER

3.hod

ANJ

AJ2

(48)

změna

Hronková Ľudmila

 
 

3.hod

ANJ

IN1

(48)

spojí

Hronková Ľudmila

(Sla)

 

5.hod

ČJL

 

(41)

supluje

Krupková Jana

(Kuff)

 

6.hod

ANJ

AJ1

(41)

změna

Chmelařová Eva

 
 

6.hod

ANJ

IN2

(41)

spojí

Chmelařová Eva

(Sla)

 

8.hod

ZEM

   

odpadá

 

(Bla)

KVA

8.hod

OBV

   

odpadá

 

(Kaf)

 

9.hod

OBV

   

odpadá

 

(Kaf)

KVI

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Kuff)

SXT

0.hod

INF

IN2

 

odpadá

 

(Sla)

 

1.hod

GEO

   

odpadá

 

(Vlč)

 

2.hod

ČJL

 

(41)

supluje

Blail Ota

(Kuff)

SPT

2.hod

ANJ

 

(48)

supluje

Brožovská Alena

(Vlč)

 

3.hod

ČJL

 

(41)

supluje

Průchová Eva

(Kuff)

OKT

2.hod

TH

 

(34)

supluje

Koníčková Andrea

(Rag)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

 

Suplování:   Středa 11.3.2020 (první týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kubínová Jana

 

-

-

Víz

-

Zaj

..

-

..

..

     

Kuffová Kamila

-

-

....

-

-

....

-

-

....

....

     

Řebíček Miroslav

               

..

..

     

Vlčková Dagmar

..

..

Bot

Gra

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Blail Ota

před 4., 5., 6. hodinou dohled suterén

 

Změny v rozvrzích tříd:

1R

5.hod

NEJ

NJ4

(51)

spojí

Zajícová Mária

(Kub)

 

5.hod

NEJ

NJ1

(51)

změna

Zajícová Mária

 

3R

6.hod

NEJ

NJ3

 

odpadá

 

(Kub)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Řeb)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Řeb)

4R

3.hod

NEJ

NJ1

(31)

spojí

Víznerová Jindřiška

(Kub)

KVA

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kub)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kub)

KVI

0.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

3.hod

MAT

 

(48)

supluje

Grafnetrová Iva

(Vlč)

 

5.hod

NEJ

NJ1

(51)

změna

Zajícová Mária

 

SXT

2.hod

DEJ

 

(48)

supluje

Botková Miluše

(Vlč)

SPT

6.hod

NEJ

NJ3

 

odpadá

 

(Kub)

OKT

3.hod

NEJ

NJ1

(31)

změna

Víznerová Jindřiška

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 12.3.2020 (první týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Koníčková Andrea

               

..

       

Kuffová Kamila

....

....

....

....

....

-

....

-

-

       

Reiningerová Anna

               

..

       

Vlčková Dagmar

-

..

..

-

-

Kub

Kub

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Honsová Zuzana

před 1., 2., 3. hodinou dohled 2.patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

1R

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Kon)

3R

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Rei)

4R

1.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

2.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

PRI

5.hod

TEV

Dív

(TV)

supluje

Kubínová Jana

(Vlč)

 

6.hod

TEV

Dív

(TV)

supluje

Kubínová Jana

(Vlč)

OKT

1.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

2.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

 

Suplování:   Pátek 13.3.2020 (první týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kuffová Kamila

-

....

....

....

-

-

....

-

-

       

Vlčková Dagmar

..

..

-

-

-

Kub

..

           

Změny v rozvrzích tříd:

1R

0.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

TER

5.hod

TEV

Dív

(TV)

supluje

Kubínová Jana

(Vlč)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři