Suplování:   Pondělí 24.2.2020 (třetí týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kubínová Jana

..

..

-

Chm

Kon

Hro

-

-

-

       

Víznerová Jindřiška

-

Kla

-

Kla

Kla

Kla

-

           

Vlčková Dagmar

..

-

..

..

Rei

-

..

           

Zajícová Mária

-

..

Vys

Kla

Kla

Hro

-

           

Změny v rozvrzích tříd:

1R

3.hod

NEJ

NJ2

(48)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

 

3.hod

NEJ

NJ3

(34)

změna

Chmelařová Eva

 
 

3.hod

NEJ

NJ4

(34)

spojí

Chmelařová Eva

(Kub)

 

3.hod

NEJ

NJ1

(48)

spojí

Klausnitzerová Marta

(Zaj)

2R

1.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

3R

5.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

 

5.hod

NEJ

NJ3

(32)

supluje

Hronková Ľudmila

(Kub)

 

5.hod

NEJ

NJ1

(32)

spojí

Hronková Ľudmila

(Zaj)

4R

0.hod

NJS

NEK1

 

odpadá

 

(Kub)

 

1.hod

NJS

NEK1

 

odpadá

 

(Kub)

 

2.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

3.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

TER

4.hod

NEJ

NJ1

(11)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

 

4.hod

NEJ

NJ2

(11)

spojí

Klausnitzerová Marta

(Zaj)

KVI

0.hod

TH

   

odpadá

 

(Vlč)

 

3.hod

NEJ

NJ2

(48)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

 

3.hod

NEJ

NJ3

(34)

změna

Chmelařová Eva

 
 

3.hod

NEJ

NJ1

(48)

spojí

Klausnitzerová Marta

(Zaj)

 

6.hod

GEO

   

odpadá

 

(Vlč)

SXT

1.hod

NEJ

NJ3

 

odpadá

 

(Zaj)

SPT

4.hod

BIO

 

(48)

supluje

Reiningerová Anna

(Vlč)

 

5.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Klausnitzerová Marta

(Víz)

 

5.hod

NEJ

NJ3

(32)

supluje

Hronková Ľudmila

(Kub)

 

5.hod

NEJ

NJ1

(32)

spojí

Hronková Ľudmila

(Zaj)

OKT

0.hod

NJS

NEK1

 

odpadá

 

(Kub)

 

1.hod

NJS

NEK1

 

odpadá

 

(Kub)

 

2.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

3.hod

GES

GES

 

odpadá

 

(Vlč)

 

 

Suplování:   Úterý 25.2.2020 (třetí týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kubínová Jana

-

..

Chm

-

-

Krup

Bro

-

-

       

Víznerová Jindřiška

..

..

Hom

Hom

Hom

-

-

           

Vlčková Dagmar

-

..

Vys

-

Kuff

Řeb

Řeb

..

..

       

Zajícová Mária

..

..

Hom

Chm

Hom

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Blail Ota

před 1., 2., 3. hodinou dohled 2.patro

 

Hronková Ľudmila

před 5., 6. hodinou dohled 2.patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

1R

2.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Honomichlová Mária

(Víz)

 

2.hod

NEJ

NJ4

(5)

spojí

Chmelařová Eva

(Kub)

 

2.hod

NEJ

NJ1

(47)

spojí

Honomichlová Mária

(Zaj)

2R

0.hod

TH

   

odpadá

 

(Víz)

 

3.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Honomichlová Mária

(Víz)

 

3.hod

NEJ

NJ1

(48)

změna

Chmelařová Eva

 

4R

1.hod

NEJ

NJ1

 

odpadá

 

(Kub)

 

1.hod

RUJ

RJ

 

odpadá

 

(Zaj)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

PRI

5.hod

TEV

Chl

(TV)

supluje

Řebíček Miroslav

(Vlč)

 

6.hod

TEV

Chl

(TV)

supluje

Řebíček Miroslav

(Vlč)

SEK

5.hod

TEV

Chl

(TV)

supluje

Řebíček Miroslav

(Vlč)

 

5.hod

TEV

Dív

(POS)

supluje

Krupková Jana

(Kub)

 

6.hod

TEV

Chl

(TV)

supluje

Řebíček Miroslav

(Vlč)

 

6.hod

TEV

Dív

(POS)

supluje

Brožovská Alena

(Kub)

KVA

4.hod

NEJ

NJ1

(41)

supluje

Honomichlová Mária

(Víz)

 

4.hod

NEJ

NJ2

(41)

spojí

Honomichlová Mária

(Zaj)

KVI

0.hod

RJN

RJN

 

odpadá

 

(Zaj)

 

2.hod

NEJ

NJ2

(47)

supluje

Honomichlová Mária

(Víz)

 

2.hod

NEJ

NJ1

(47)

spojí

Honomichlová Mária

(Zaj)

SXT

1.hod

GEO

   

odpadá

 

(Vlč)

 

3.hod

NEJ

NJ1

(48)

změna

Chmelařová Eva

 
 

3.hod

NEJ

NJ3

(48)

spojí

Chmelařová Eva

(Zaj)

SPT

2.hod

MAT

 

(48)

supluje

Vysopalová Halina

(Vlč)

OKT

1.hod

RUJ

RJ

 

odpadá

 

(Zaj)

 

1.hod

NEJ

NJ1

 

odpadá

 

(Víz)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Vlč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři