Přespolní běh – oblastní a okresní kolo

Oblastního kolo v přespolním běhu

Zúčastnili se dívky a chlapci v kategorii III. a IV. a ve čtvrté katoegorii tj. Tercie a Kvarta dívky i chlapci získali první místo a postupují do okresního kola, které se koná 27.9. v Krásném Dvoře. Všem děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím držíme palce do okresního kola.

Okresní kolo v přespolním běhu

Ve středu 27.9. se v Krásném Dvoře konaly okresní závody v přespolním běhu. Závodů se zúčastnilo celkem sedm škol. Naši školu reprezentovali chlapci i dívky ve IV. kategorii, tedy studenti a studentky z tercie a kvarty.
I přesto, že chlapci nenastoupili v plném počtu, dokázali vybojovat krásné druhé místo. Dívkám se podařilo obhájit první místo z oblastního kola a postupují tak do kola krajského, které se bude konat ve středu 4.10. v Ústí nad Labem. Všem závodníkům moc gratulujeme, předvedli jste skvělé výkony. Děvčatům budeme držet příští středu palce. 🥇🥈