Proč studovat u nás

držíme ti místo

Pokud jsi právě ve věku, kdy se rozhoduješ nad svuo budoucností a budoucností tvého vzdělání a zvažuješ možnost dalšího studia na gymnáziu – ať už osmiletém nebo čtyřletém – máme pro tebe pár tipů, proč studovat právě u nás.

Naučíme tě se učit

Studium na gymnáziu vyžaduje systematickou přípravu, která je velmi důležitá ve vyšších formách studia. Všechna přezkoušení a ročníkové práce a všechny další povinnosti zde na gymnáziu, připravují studenty na pozdější studium, kde je soustavná příprava klíčová.

Školní akce

Pořádáme také množství kulturních, sportovních a společenských akcí, jako je např. předvánoční Maják, vánoční akademie nebo Memoriál Pepiho Bicana. První zážitky si studenti odnesou už z adaptačního kurzu, ale tím zdaleka výlety nekončí. Pořádáme různé exkurze a přednášky a také sportovní akce jako je cyklistiký kurz na Machově jezeře, lyžařský kurz v rakouských Alpách a sportovně kombinovaný kurz v Chorvatsku.

Ideální příprava na vysokou školu

Gymnázium je ideální volbou pro ty z vás, kteří jste pevně rozhodnuti pokračovat ve studiu na některé z vysokých škol. Poskytujeme široký všeobecný přehled a připravíme vás výborně na vysokoškolské přijímací zkoušky a vyšší formu studia.

Dobrý výběr pro nerozhodnuté

Málokdy žáci základních škol přesně vědí, jakému oboru se v budoucnu budou chtít věnovat. Gymnázium vám tak poskytne dostatek času, abyste udělali správné rozhodnutí a dále se pak profilovali.

Jestli to se studiem myslíš vážně, držíme ti místo a uděláme vše pro to, aby tvé školní roky stály za to!