Připravované akce

Adaptační kurz

Proběhne pro studenty nastupujících ročníků – tj. PRIMY a 1. ROČNÍKU a také pro studenty KVINTY v areálu firmy Cafex v Rakovníku. Doporučený seznam věcí: sportovní obuv, sport. oblečení, nepromokavá bunda, věci osobní hygieny, popř. léky. Bližší informace týkající se kurzu poskytnou třídní učitelé.

Říjen 2023

Prosinec 2023

Leden 2024

Únor 2024

Lyžařský výcvikový kurz

Střediska:

Lyžovat můžete každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St.Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals na svazích nejvyšší hory Rakouska.

Ubytování:

Hotel Iselsbergerhof – jedno- až třílůžkové pokoje, sociální zařízení na pokojích, 10 min. jízdy od lyžařských středisek Zettersfeld a Hochstein. K dispozici je velká společenská místnost s televizí, videem a DVD přehrávačem,WIFI připojení na internet – zdarma. Strava probíhá formou polopenze, případně plné penze (obědy formou obědových balíčků od snídaně – příplatek 150,- Kč/ den). Strava začíná večeří v den příjezdu a končí večeří v den odjezdu.

Více na: www.iselsbergerhof.at

Odkaz na půjčovnu: activeguide.cz/pujcovna.htm

Více info ZDE:

LVK 2024

Květen 2024, Červen 2024

Předávání maturitního vysvědčení

Cykloturistický kurz Máchovo jezero

sexta + 2.ročník

Zodpovídá: P. Baroch

Náplní kurzu bude převážně cykloturistika, sportovní a zábavné soutěže, závod v triatlonu. Obsah kurzu doplní teoretická a praktická témata k dané formě turistiky, doporučená výstroj, péče o výzbroj, aplikace ekologických pravidel pro pobyt v přírodě, orientace v terénu, topografické znalosti. Kulturně poznávací činností je návštěva Doks, hradu Bezděz a Houska. Studenti budou dle výkonnosti rozděleni do družstev, v kterých bude konkrétní denní program organizován jednotlivými vedoucími družstev. Vše upřesní denní rozkazy. V kempu je k dispozici hřiště na beach volejbal, plavání v závislosti na počasí.

Kombinovaný kurz Chorvatsko

3.roč.+ septima