Připravované akce

Září 2021

Adaptační kurz

15.9. – 17.9.

Proběhne pro studenty nastupujících ročníků – tj. PRIMY a 1. ROČNÍKU a také pro studenty KVINTY v areálu firmy Cafex v Rakovníku. Kurzovné pro studenty činí 1400,- Kč, vyberou třídní učitelé (v ceně je celodenní strava, ubytování, výukové prostory, sportovní hala a venkovní sportoviště). Předpokládaný odjezd do Rakovníka je 15.9.2021 ve 13:00 hod. od budovy školy. Doporučený seznam věcí: sportovní obuv, sport. oblečení, nepromokavá bunda, věci osobní hygieny, popř. léky. Bližší informace týkající se kurzu poskytnou třídní učitelé.

Cykloturistický kurz Máchovo jezero

20.9. – 24.9.

Náplní kurzu bude převážně cykloturistika, sportovní a zábavné soutěže, závod v triatlonu. Obsah kurzu doplní teoretická a praktická témata k dané formě turistiky, doporučená výstroj, péče o výzbroj, aplikace ekologických pravidel pro pobyt v přírodě, orientace v terénu, topografické znalosti. Kulturně poznávací činností je návštěva Doks, hradu Bezděz a Houska. Studenti budou dle výkonnosti rozděleni do družstev, v kterých bude konkrétní denní program organizován jednotlivými vedoucími družstev. Vše upřesní denní rozkazy. V kempu je k dispozici hřiště na beach volejbal, plavání v závislosti na počasí.

Cyklistický kurz – pokyny

Prosinec 2021

Testování s Mensou

Maják 2021

Vánoční akademie

Únor 2022

Lyžařský výcvikový kurz

20.2. – 25.2. 2022

Cena:    7 300,-Kč /rozšířený skipas na celou oblast Východního Tyrolska/

Střediska:

Lyžovat můžete každý den v jiném středisku na celkem 310 km sjezdových tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St.Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals na svazích nejvyšší hory Rakouska.

Ubytování:

Hotel Iselsbergerhof – jedno- až třílůžkové pokoje, sociální zařízení na pokojích, 10 min. jízdy od lyžařských středisek Zettersfeld a Hochstein. K dispozici je velká společenská místnost s televizí, videem a DVD přehrávačem,WIFI připojení na internet – zdarma. Strava probíhá formou polopenze, případně plné penze (obědy formou obědových balíčků od snídaně – příplatek 150,- Kč/ den). Strava začíná večeří v den příjezdu a končí večeří v den odjezdu.

Více na: www.iselsbergerhof.at

Více info ZDE: LVK školní rok 2021-22 INFORMACE