Zpět na aktivity školy za školní rok 2017/2018

Aktivity školy v lednu 2017/2018

OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY

24.1.2018 se uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9.

Z naší školy se účastnili : Barbora Belanová, Filip Geissel, Tomáš Hrdina a Matěj Sulík.

Matěj Sulík se umístil na prvním, Bára Belanová na třetím místě, všichni čtyři žáci byli úspěšnými řešiteli této olympiády a postupují do krajského kola. Moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Mgr. Jaroslava Raganová

Šachy

V úterý 23.1.2018 jsme s naším družstvem šachistů vyrazili do Litoměřic. Výpravu jsme pojali spíše jako získávání zkušeností a změření sil s družstvy, složenými ze závodních šachistů. Bylo to poučné a změření sil s lepšími hráči je vždy obohacující.

Děkuji všem členům družstva za bojovné výkony!

PaedDr. Miroslav Řebíček

Šachy

KVALIFIKACE NA REPUBLIKOVÉ FINÁLE

Po úspěšném absolvování Krajského finále ve volejbalu se naše děvčata ve složení R. Došková, B. Karasová, L. Schovancová, A. Králová, N. Jančíková, A. Pechová a V. Radilová zúčastnila v Praze kvalifikace sk. A na Republikové finále kategorie VI. B. V prvním zápase dívky podlehly těsně družstvu z Karlových Varů 25:21, 25:23 a ve druhém zápase vyhrály nad děvčaty z Prahy 2:0.

Všem blahopřejeme za pěkný výkon.

Jana Kubínová

Kvalifikace na Republikové finále