Zpět na aktivity školy za školní rok 2019/2020

Aktivity školy v lednu 2019/2020

KRAJSKÉ FINÁLE SLŠ VE VOLEJBALU

Družstvo dívek našeho gymnázia postoupila z okresního kola do krajského finále, které se konalo 28. 1. 2020 v Jirkově.

Tohoto finále se zúčastnilo 7 družstev dívek. Naše děvčata měla ve skupině družstva z Mostu, Děčína a Ústí nad Labem. Ve druhé skupině hrála družstva Teplic, Chomutova a Lovosic.

Po velkém boji děvčata prošla až do finále, kde zvítězila nad družstvem Děčína a postupují do kvalifikace na republiku, která se koná v Karlových Varech 11. 3. 2020.

Všem hráčkám děkujeme a blahopřejeme.

Jana Kubínová

Krajské finále SLŠ ve volejbalu

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V ŠACHU

V úterý vyrazila dvě družstva žáků našeho gymnázia na zkušenou do Loun, aby se účastnila krajského kola v šachu družstev. V kulturním domě Zastávka se utkala nejlepší družstva šachistů z celého kraje. Naši chlapci se umístili na konci startovního pole, ale získali cenné zkušenosti i motivaci pro další rozvoj svých dovedností. Za péči o přípravu šachistů děkuji Honzovi Tóthovi ze třetího ročníku.

Miroslav Řebíček

Krajské kolo soutěže v šachu

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PLAVÁNÍ

Dne 27.1.2020 se dívčí plavecké družstvo našeho gymnázia ve složení: L. Bešíková, R. a S. Halvátová, M. Hnízdilová, L. Límová, R. Pabianová, E. Pohoriljak, B. Ševčíková zúčastnilo republikového finále v plavání v Jindřichově Hradci, do kterého se probojovalo nedávným vítězstvím v krajském kole, které se uskutečnilo v litoměřické plavecké hale. V individuálních disciplínách dosáhly největšího úspěchu Lucie Límová svým 2. místem na 50 m znak a Lenka Bešíková bronzem na 50 m motýl. V obou štafetách, kraulové i polohové, dosáhly naše dívky třetího nejrychlejšího času a nakonec i v celkových výsledcích dokázalo celé družstvo obhájit krásnou bronzovou pozici z roku 2016.

Ráchel Pabianová, oktáva

Republikové finále v plavání

KRAJSKÉ FINÁLE VE STOLNÍM TENISE

Dne 10. ledna 2020 se naši reprezentanti ve stolním tenise zúčastnili krajského finále v Litoměřicích. Ve velmi silné konkurenci zúročili nejlépe své dovednosti a zkušenosti chlapci V. kategorie – ve složení: Štěpán Henrych, Dominik Urbánek, Filip Keller a Lukáš Trykar, kteří obsadili pěkné 2. místo. Dívky z tercie se umístily na 4. místě a nejméně se tentokrát dařilo chlapcům z kvarty, kteří obsadili 7. místo. Ale i sedmé místo v kraji je hezké umístění.
Všem reprezentantům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Dagmar Vlčková

Profil zadavatele: